O firmie

Shiro Networks to firma, która powstała, aby pomagać małym i wielkim biznesom w rozwiązywaniu problemów z obszaru marketingu internetowego i IT.

Doświadczenie nabyte przez lata w branży, a także ciągły rozwój, do którego dążymy, sprawił, że dziś nasza oferta bogata jest w różnego rodzaju działania, niezbędne w codziennym funkcjonowaniu większości właścicieli firm. W naszej ofercie znajdziesz oczywiście tworzenie stron i sklepów internetowych, a także usługi hostingowe. Oprócz tego poprowadzimy dla Ciebie wszelkie działania marketingowe, które pomogą Ci wypromować firmę w sieci. Podejmujemy się m.in. prowadzenia kampanii Facebook Ads i Google Adwords, tworzenia i nadzorowania fanpage’a Twojej firmy, działań remarketingowych, a także pozycjonowania w wyszukiwarce Google.

Lata pracy pozwoliły nam stworzyć system współpracy z klientem, dzięki któremu dopasowujemy plan działań do wymagań, oczekiwań i budżetu. Dbamy przede wszystkim o to, aby satysfakcja z prowadzonych działań i wynikających z nich efektów utrzymywała się na najwyższym poziomie.

Zaufaj nam, a z pewnością nie pożałujesz swojej decyzji!